Sellsation.pl – sieć reklamowa gruponów

Kilka dni temu otrzymałem od serwisu Prolink.pl zaproszenie do rejestracji w ich nowym projekcie, a mianowicie sellsation.pl. Serwis ten w przeciwieństwie do pozostałych projektów chcą publikować na stronach wydawców reklamy serwisów zakupów grupowych. Wydawcy będą zarabiać prowizję od każdej sprzedaży dokonanej za pomocą ich serwisu.

W związku z tym serwis sellsation.pl oferuje wydawcom rozliczanie w modelu CPA (ang. Cost Per Action), czyli prowizji od każdej sprzedanej oferty za pomocą reklamy. Według kalkulatora zysków ze sprzedaży usług można zarobić nawet do 10 zł. Jeżeli prowizja będzie zbliżona do tej jaką można otrzymać w programach partnerskich poszczególnych serwisów zakupów grupowych, to może być ciekawie.

Główną zaletą sellsation.pl jest to, że będzie gromadzić oferty z większości serwisów zakupów grupowych, które będą prezentowane w postaci reklam na stronach Wydawców. Popularność zakupów grupowych rośnie, sam umieściłem skrypt na jednej ze swoich stron internetowych i zobaczymy jak wypadną testy 😉

Leave a Comment

two × three =