Dr House: konkurs graficzny

Jeśli jesteś fanem Dr House’a oraz znasz się co nieco na grafice, to mam dla Ciebie konkurs. Nagrodą w konkursie jest książka odtwórcy głównej roli w tym serialu, Hugh’a Lauriego „Sprzedawca broni” (The Gun Seller). Co trzeba zrobić, aby wygrać? Aby wziąć udział w konkursie trzeba przygotować logo oraz trzy banery dla strony www.housemd.info.pl. Konkurs trwa do 5 stycznia 2009 roku, a swoje prace można przesyłać na adres konkurs[at]housemd.info.pl. A oto zasady konkursu:

1. Celem konkursu jest stworzenie loga strony (wymiary: szerokość 780 pikseli, wysokość do 160 pikseli) oraz 3 banerów promocyjnych (wymiary: 468×60 pikseli, 750×100 pikseli, 300×250 pikseli).
2. Konkurs trwa od 5 grudnia 2008 r. do 5 stycznia 2009 r.
3. Na logu i banerach musi być napis „House MD”, adres strony, a dodatkowo na banerach promocyjnych hasło reklamujące stronę.
4. Na logo powinny być wszystkie postacie serialu, przy czym tylko House może być w szczególny sposób eksponowany.
5. Logo powinno być dopasowane do kolorystyki portalu.
6. Po otrzymaniu prac zostaną one opublikowane na portalu i odbędzie się głosowanie przez uczestników na najlepsze prace.
7. Głosowanie będzie trwało od 6 stycznia do 16 stycznia 2009 r.
8. Głos będzie można wysłać przez specjalny formularz, a aby głos był ważny należy podać swoje imię i nazwisko. Liczy się tylko jeden głos z jednego IP.
9. Każdy głosujący ocenia trzy projekty przyznając kolejno im 3, 2 i 1 punkt.
10. W przypadku takiej samej liczby głosów decydujący głos ma Administracja serwisu.
11. Zwycięzca konkursu poprzez specjalne oświadczenie zobowiąże się do nieodpłatnego udostępnienia swoich prac Administracji strony.
12. Prace można wysyłać na adres konkurs@housemd.info.pl.
13. Zwycięzca otrzyma książkę „Sprzedawca broni” Hugh’a Laurie.
14. W razie małej ilości nadesłanych albo niskiej jakości prac Administracja serwisu ma prawo do zakończenia konkursu bez rozstrzygnięcia.
15. Wyniki zostaną ogłoszone 17 stycznia 2009 r., a nagroda dostarczona do zwycięzcy do dwóch tygodni od ogłoszenia wyników.

Leave a Comment

nine − four =