O windsurfingu słów kilka

Dzisiaj, w te mroźne wieczory chciałoby się znaleźć na jakiejś ciepłej wysepce nad morzem, opalać się, a może spróbować czegoś ekstremalnego, takiego jak windsurfing? Ja wakacje spędzam od kilku lat na obozach harcerskich, ale niestety w tym roku nie będę mógł sobie na to pozwolić, bowiem muszę „odbębnić” czterotygodniową praktykę. Do pewnego czasu jeździł na obozy z nami pewien instruktor harcerski. Już nie jeździ, bo wakacje spędza nad morzem. Nie rekreacyjnie, bowiem pracuje. Chociaż zastanawiając się przez chwilę, to też bym chciał mieć taką pracę jak on. Co to za praca?

Reklama Na BlogachTo jest artykuł komercyjny napisany dla serwisu Blogvertising.pl. Za zainteresowanie się programem zostanę wynagrodzony. Zgodnie z etyką blogvertisingu wyrażam własną opinię na temat opisywanego produktu.

Znajomy jest instruktorem windsurfingu. Zresztą nigdy bym się nie spodziewał tego po nim. Widocznie jednak to sport dla każdego 🙂 Podobno lubi tą pracę, w której uczy innych tajników tej dyscypliny sportowej. Dodatkowym atutem jest opalenizna, z którą wraca z każdych wakacji. Nie widziałem go jednak na żadnym zdjęciu jak surfuje, więc może stąd moja reakcja jak pierwszy raz usłyszałem o tym czym się zajmuje (chodzi o to, że się nie spodziewałem po nim tego). Może ktoś z Was nie ma planów na wakacje i chciałby spróbować czegoś nowego? Ja nigdy nie miałem styczności z tym sportem, sam nie jestem zapaleńcem do uprawiania jakiejś dyscypliny sportowej. Chociaż, gdybym pewnie miał okazję, to bym spróbował, a nuż by mi się spodobało.  Znajomy nawet mnie zapraszał do siebie na kurs, ale zawsze pozostaje jeden poważny problem – czas, który trzeba znaleźć…

Dla zainteresowanych tą dyscypliną sportu jaką jest windsurfing albo kitesurfing mam prezent 🙂 10% rabatu na usługi oferowane przez surfpoint. Co musisz jedynie zrobić? Wysłać wiadomość e-mail na adres dominik@surfpoint.pl, której podacie swoje dane oraz adres tego bloga. Jeszcze jedna ważna uwaga, wysłanie maila do niczego Was nie zobowiązuje (możecie wykorzystać rabat lub nie). Wiadomość musicie wysłać do końca stycznia 2009 roku.

Leave a Comment

five × 5 =