CpmProfit.com – Zarabiaj na swojej stronie WWW

W sierpniu wystartowała strona CpmProfit.com, która płaci reklamodawcom za odsłony banerów, a nie jak większość takich systemów za unikalne kliknięcia, leady, sprzedaże itp. W systemie jest już zarejestrowanych ponad tysiąc stron. System stosuje naliczanie punktów za wyśiwetlone banery, które można wymienić na pieniądze po użyskaniu 30 zł (w chwili obecnej 100 punktów, to jeden grosz).

Są różne stawki punktowe w zależności od rozmiaru banera i tego czy wyświetlamy pop-up’y. Za banery 729×90/750/100 z wyświetlaniem pop-up’ów dostajemy 5 punktów, a za brak wyświetlania wyskakujących okienek 1 punkt. Za banery 468×60 dostajemy 0,5 punkta, a za 300×250 – 1 punkt. Mimo niskich stawek system i tak jest popularny.

Comments

patrix18

Hej. polecam Ci fajną stronę. Chodzi tutaj o zarabianie w sieci. Jest to spokojna praca w domu, polega na klikaniu w płatne maile i bannery, wypełnianiu ankiet, wykonywaniu zadań zleconych przez reklamodawcę. nic nie płacisz za rejestracje, a na wstepie dostajesz 5 zł!! Naprawde warto. Ja już zarobiłam ok 50 zł!! Kliknij w ten link i się przekonaj jakie to proste: http://www.funny-mails.com/pages/index.php?refid=patrix18 . Odpowiem na więcej pytań!! Czeka cię: * 5.00 zł bonus za zapis.
* Bezpłatne uczestnictwo.
* Płatne linki o warto?ciach:
5, 10, 20 i 50gr!
* Płatne e-maile o warto?ciach:
10, 15, 20gr a nawet 1zł !

Reply
Arkadiusz Tobiasz

Od dawna już się nie bawię w „klikanie w reklamy”.

Reply
Admin

Zacząłem używać tego systemu w katalogu http://www.sznurkownia.pl – z tego co widzę to rzeczywiście zarobki naliczane są od liczby wyświetleń, ale niestety ich wysokość zależy od kliknięć. Wydaje mi się, że przy samych wyświetleniach nie zarobi się dużo.

Reply
  Arkadiusz Tobiasz

  Przy systemie płatności punktami za wyświetlenia nie można wiele zarobić. Mimo wszystko bardziej dochodowe pozostaje Google AdSense czy choćby ostatnio popularny prolink.pl

  Reply
Kalendarz

Nie to żebym się czepiał, ale ta część bloga jest o zarabianiu i są tu reklamy google – to chyba nie do końca zgodne z regulaminem …

Reply
  Arkadiusz Tobiasz

  A ja proponuję przeczytać regulamin programu Google AdSense.

  Reply
CpmProfit.com: wypłata | Arkadiusz Tobiasz

[…] dawno temu opisywałem stronę CpmProfit.com. Dzisiaj otrzymałem wypłatę, czas jej realizacji wynosił 2 tygodnie. […]

Reply

Leave a Comment

eleven − 7 =