Jakie są najlepsze notebooki i laptopy?

Mój laptop ma już półtorej i roku i jak dotąd jestem zadowolony ze swojego zakupu. Komputer przenośny jest o niebo lepszy niż stacjonarny zwłaszcza dla mnie, bowiem bardzo często podróżuje, głównie między akademikiem a domem i bez przeszkód w każdym miejscu mogę pracować, bo wszystko co mi jest potrzebne mam pod ręką. Nie muszę się bawić w zgrywanie danych na pendrive’a czy inny nośnik danych. Długo szukałem sprzętu, który będzie odpowiadał moim wymaganiom. Od razu odpadły notebooki, które miały zintegrowaną kartę graficzną, powodem tego nie był aspekt grania w gry, ale pracy w środowisku graficznym. Dość ważnym aspektem była także cena i niestety notebooki markowe także odpadły. Kierowałem się również wygodą pracy, bowiem dość dużo czasu spędzam przed komputerem.

Reklama Na BlogachTo jest artykuł komercyjny napisany dla serwisu Blogvertising.pl. Za zainteresowanie się programem zostanę wynagrodzony. Zgodnie z etyką blogvertisingu wyrażam własną opinię na temat opisywanego produktu.

Dla mnie wygodne laptopy muszą posiadać dużą matrycę, abym mógł oprócz pracowania przy nim obejrzeć jakiś film w przyzwoitym rozmiarze. O wiele bardziej wole notebooki, które mają ciemną obudowę niż jasną, ale to kwestia gustu, a o tym się podobno nie dyskutuje 😉 Niestety nadal laptopy mają o wiele mniejsze parametry techniczne od komputerów stacjonarnych, ale za to wygoda pracy jest nie do porównania.

Comments

pawel

Polecam Della, IBM Lenovo i Asusa 🙂

Reply

Leave a Comment

three + 10 =