Karty plastikowe: rodziynka, skarbonka i inne

Karty plastikowe, co by w dzisiejszych czasach człowiek bez nich zrobił, ja w swoim portfelu mam ich aż, a może tylko dziesięć sztuk. Najważniejsze to, oczywiście dowód i karty debetowe, ale to nie wszystko. Karty plastikowe do tzw. programów partnerskich również posiadam, z których najczęściej korzystam z karty Rodziynka, bowiem tam najczęściej robię zakupy. Udało mi się już nawet zgarnąć kilka prezentów 😉

Reklama Na BlogachTo jest artykuł komercyjny napisany dla serwisu Blogvertising.pl. Za zainteresowanie się programem zostanę wynagrodzony. Zgodnie z etyką blogvertisingu wyrażam własną opinię na temat opisywanego produktu.

Produkcją takich kart obecnie zajmuje się wiele firm. Przy tworzeniu takich kart wykorzystuje się druk cyfrowy, offsetowy czy termodruk. Oprócz tego druk cyfrowy można wykorzystać przy drukowaniu wizytówek, ulotek czy plakatów. Na karcie możemy umieścić pasek magnetyczny, pole do podpisu, chipy, hologramy czy tzw. zdrapkę.

Mnogość programów pratnerskich, których głównym zadaniem jest przyciągnąć klienta do siebie będzie powodować, że nasz portfel będzie puchł od kart plastikowych.

Leave a Comment

seventeen − nine =