Walka o krzesła, czyli politycznie…

Dzisiaj 11 listopada i Wielki Bal, który w ostateczności okazał się Galą w Teatrze Wielkim. Jednak podczas tej gali na pewno nikt o krzesła nie będzie musiał toczyć bojów. Na gali, bowiem zabrakło premiera Donalda Tuska, który pewnie ma dość prezydenta po ostatniej akcji, która rozbijała się o meble metalowe, czyli o krzesła w Brukseli oraz byłego prezydenta Lecha Wałęsy. Z gali wycofali się także prezydenci Ukrainy i Gruzji, a przecież Lech Kaczyński angażował się żywo w sprawy tych krajów?

Reklama Na BlogachTo jest artykuł komercyjny napisany dla serwisu Blogvertising.pl. Za zainteresowanie się programem zostanę wynagrodzony. Zgodnie z etyką blogvertisingu wyrażam własną opinię na temat opisywanego produktu.

Na gali obecni są za to prezydenci Chorwacji, Czarnogóry, Estonii, Łotwy, Macedonii, Serbii, Słowacji, Litwy, a także reprezentant Prezydium Bośni i Hercegowiny. Jest także reprezentant rządu – Radosław Sikorski, były prezydent Aleksander Kwaśniewski oraz prezydent Warszawy Hanna Gornkiewicz-Waltz. Wszystko rozpoczęło się od odegrabia hymnu narodowego, po nim było wystąpienie prezydenta i obecnie trwa koncert. Po koncercie odbędzie się uroczysta kolacja, na której meble metalowe, a w szczególności krzesła, o które prezydent zawsze tak zaciekle walczy.

Leave a Comment

two × 1 =