Straciłeś ząb? Zawsze pozostają implanty

Dzisiaj wpis typowo pod SEO 😉 Otóż w moim życiu straciłem już kilka zębów, jak chyba prawie każdy. Ówczesna technika nie pozwalała na ich zastąpienie, a dzisiaj jak stracisz zęby zawsze możesz na ich miejsce wszczepić sobie implanty. Oglądając strony gabinetów stomatologiczny, które wszczepiają implanty zębów, aż mnie ciarki przeszły, bowiem na początku wstawiają Ci w dziurę po zębie taką nakrętkę, a następnie wkręcają ząb jak śrubkę 😉

Reklama Na BlogachTo jest artykuł komercyjny napisany dla serwisu Blogvertising.pl. Za zainteresowanie się programem zostanę wynagrodzony. Zgodnie z etyką blogvertisingu wyrażam własną opinię na temat opisywanego produktu.

Normalnie jak mały majsterkowicz, ciekawe czy później można odkręcić sobie ząbka i jak jest z rdzewieniem tej śrubki 😉 Według zakładów stomatologicznych wszystko przebiega na zniczuleniu miejscowym i bezboleśnie. Po oglądaniu zdjęć, aż trudno mi w to uwierzyć. Niestety koszt takiego przedsięwzięcia jest wysoki i oscyluje wokół dwóch tysięcy za jeden ząb.

Leave a Comment

fifteen + 6 =