Konferencje: Spodek 2.0

Jak można przeczytać na stronie: „Spodek, to nieformalne, otwarte, darmowe, cykliczne spotkania osób związanych z szeroko pojętą branżą IT, odbywający się w stolicy aglomeracji śląskiej – Katowicach”. Konferencje te odbywają się zazwyczaj co miesiąc, na ostatniej można było usłyszeć o serwisie  blogvertising.pl w prezentacji pt.„Blogvertising przed i po inwestycji” podczas której można było usłyszeć o tym jak to się stało, że znaleźli się w grupie Money.

Reklama Na BlogachTo jest artykuł komercyjny napisany dla serwisu Blogvertising.pl. Za zainteresowanie się programem zostanę wynagrodzony. Zgodnie z etyką blogvertisingu wyrażam własną opinię na temat opisywanego produktu.

Oprócz tego na tej konferencji można było wysłuchać ciekawego wystąpienia o marketingu szeptanym pt. „Między spamem, a ewangelizacją. Kontrowersje wokół marketingu szeptanego”. Wszystkie materiały z konferencji dostępne są pod adresem www.spodek20.pl. Kolejne spotkanie z serii Spodek 2.0 odbędzie się tradycyjnie w Katowicach na poczatku grudnia w klubie Cogitatur. Wstęp oczywiście bezpłatny 😉 Konferencje to niewątpliwa okazja do poznania ciekawych osób, a także poszerzenia swoich horyzontów.

Leave a Comment

seventeen + 11 =