Gadżety reklamowe raz jeszcze…

Jakiś czas temu zdarzyło mi się napisać notkę, której tematem były gadżety reklamowe. W tej notce chciałbym trochę bardziej rozwinąć ten temat. Otóż każda szanująca się firma powinna dbać o swój wizerunek w oczach klienta. W związku z tym najczęściej klienci dostają od tych firm różnego rodzaju gadżety reklamowe. Ja także często dostaje takie prezenty od różnych firm, najczęściej jest to długopis, czy notes firmowy.

Reklama Na BlogachTo jest artykuł komercyjny napisany dla serwisu Blogvertising.pl. Za zainteresowanie się programem zostanę wynagrodzony. Zgodnie z etyką blogvertisingu wyrażam własną opinię na temat opisywanego produktu.

Bardzo często w różnych firmach pracownicy chodzą w ubraniach z logiem firmy, co również jest swoistą formą reklamy. Wiele osób uważa, że rozdawane gadżety reklamowe przez firmy są jedną z najszybszych i najskuteczniejszych sposóbów, aby stać się rozpoznawalnym i zapamiętywanym na rynku.  Zgadzam się z tym twierdzeniem, bowiem koszty reklamy w telewizji, radiu czy gazecie są bardzo wysokie, a przynoszą krótkotrwały efekt. Natomiast gadżety reklamowe w postaci długopisu, notesu, smyczy, breloka czy koszulki z logiem firmy są użytkowany przez o wiele dłuższy okres, a co za tym idzie dużo więcej osób może je zobaczyć. Jeżeli u mojego dobrego znajomego widzę jakiś gadżet reklamowy, to już w pewien sposób wiem, że to musi być konkretna firma.

Comments

Arkadiusz Tobiasz » Archiwum » Mysz do komputera, a może telefon?

[…] pisałem o gadżetach reklamowych i ten wpis jest również związany z tym tematem. Jakiś czas temu […]

Reply

Leave a Comment

4 × 5 =