Ciekawa biżuteria Pierwszej Damy

Stało się, Barack Obama został 44. Prezydentem Stanów Zjednoczonych, pokonując swojego kontrkandydata 186 głosami elektorskimi, zdobył ich 349, wobec 163, które przypadły Johnowi McCainowi (oczywiście są to jeszcze nieoficjalne wyniki wyborów).

Cały świat dzisiaj mówi o nowym prezydencie, a ja chciałbym się skupić na osobie Pierwszej Damy – Michelle Obamy, o której znajduje się informacja w dzisiejszym „Metrze”. Osoba ta nie była zbyt często pokazywana w kampanii wyborczej, chyba najbardziej dała się poznać podczas sierpniowego wiecu wyborczego w Denver.

Według osób interesujących się polityką nowa Pierwsza Dama, to”radykalna murzyńska działaczka”, która białym wypomina niewolnictwo i segregacje rasową. Być może, to było powodem tego, że w pierwszej części wyborów rzadko pokazywała się z mężem.

Reklama Na BlogachTo jest artykuł komercyjny napisany dla serwisu Blogvertising.pl. Za zainteresowanie się programem zostanę wynagrodzony. Zgodnie z etyką blogvertisingu wyrażam własną opinię na temat opisywanego produktu.

Czytelnicy „Playboya” uznali Michelle Obamę za najsekszowniejszą kobietę w świecie polityki. Faktem jest, że nowa Pierwsza Dama ma swój styl. biżuteria jest częstym gościem na jej ciele, na szyi można przeważnie zobaczyć jakiś naszyjnik. Jednak jej Biżuteria, to nie tylko naszyjniki, często nosi bransoletki czy stylowe kolczyki.

Niektórzy uważają, że nowa Pani Prezydent może stać się nową ikoną stylu, podobnie jak żona Kennedy’iego – Jacqueline Kennedy Onassis.

Leave a Comment

thirteen − 10 =