WordPress 2.7 Beta!

Ze strony wordpress.org można już ściągnąć pierwszą publiczną wersję beta skryptu WordPress 2.7 (download). Z notatki na blogu możemy się także dowiedzieć, że finanlna wersja nie ukaże się tak jak zapowiadano 10 listopada, obecnie twórcy planują wydać wersję finalną dwa tygodnie później. Wersja stabilna skryptu powinna ukazać się gdzieś pod koniec miesiąca.

Według twórców nowa wersja najlepiej dopasowana jest do przeglądarek: Firefox oraz Safarii, a nad dostosowaniem do reszty popularnych przeglądarek, szczególnie IE oraz Opery prace nadal trwają. O zmianach jakie niesie najnowsza wersja skryptu niedawno pisałem.

Comments

Arkadiusz Tobiasz » Archiwum » WordPress 2.7 Beta 2

[…] Dzięki zmianom będziemy mogli decydować, który z naszych postów ma być publikowany na “szczycie” bloga bez względu na datę publikacji wpisów późniejszych. Jednak chyba najważniejszą zmianą wraz z nową wersją jest system komentarzy, który zostanie w znacznej mierze usprawniony. Tutaj możecie przeczytać o tym jak przystosować szablon graficzny do nowego systemu komentarzy Reszta zmian wraz z nadejściem wersji 2.7 opisałem w poprzedniej notce. […]

Reply

Leave a Comment

twelve + 1 =