Rozdzielacz USB

Ostatnio z bratem montowaliśmy i konfigurowaliśmy stary komputer, dla niektórych przedpotopowy, bo ma chyba z dziesięć lat. Podczas instalowania różnych urządzeń wyszedł jeden mankament, bowiem komputer miał tylko dwa wejścia USB. Jedynym rozwiązaniem tego problemu byłby zakup rozdzielacza USB. W związku z tym zacząłem swoje poszukiwania w internecie.

Reklama Na BlogachTo jest artykuł komercyjny napisany dla serwisu Blogvertising.pl. Za zainteresowanie się programem zostanę wynagrodzony. Zgodnie z etyką blogvertisingu wyrażam własną opinię na temat opisywanego produktu.

Przeglądając oferty sklepów komputerowych zauważyłem, że już nie tyle funkcjonalność się liczy co obudowa. I tak znalazłem 4-portowy rodzielacz USB 1.1, który oprócz swojej standardowej funkcji jest także zegarem wyświetlającym strefy czasowe 25 miast. Kolejny 3-portowy rozdzielacz USB 1.1 pełni także funkcję podkładki pod mysz oraz ma rozwijany kabel. Możemy też wybrać rozdzielacz, który przedstawia kulę ziemską i podświetla się różnymi kolorami, a jeśli nam nie odpowiada płaski obraz kuli ziemskiej, to możemy wybrać trójwymiarową wersję rozdzielacza w kształcie kuli. Jeżeli mamy sentyment do listw zasilających, to również możemy mieć rozdzielacz USB w tym stylu. Jeżeli nie mamy na biurku kalendarza oraz budzika, a chcielibyśmy je mieć, to możemy zdobyć ten rozdzielacz, który posiada takie funkcje. Jednak najbardziej spodobał mi się rozdzielacz z ramką na zdjęcie wybranej osoby, które się podświetla przy podłączaniu jakiegoś sprzętu do niego. Normalnie rewelacja!

Każdy może nabyć takie gadżety reklamowe, a przeglądając ofertę mogą nieraz wyjść Tobie oczy na wierzch. Czego to człowiek nie wymysli, aby sprzedać swój produkt.

Comments

Arkadiusz Tobiasz » Archiwum » Gadżety reklamowe raz jeszcze…

[…] czas temu zdarzyło mi się pisać o gadżetach reklamowych. W tej notce chciałbym trochę bardziej rozwinąć ten […]

Reply

Leave a Comment

3 + 12 =