Blogvertising.pl: Skuteczna reklama na blogach

Jakiś czas temu napisałem na tym blogu dwa komercyjne teksty o odzyskiwaniu danych. Oznaczone były speyficznym logiem i tekstem:

To jest artykuł komercyjny napisany dla serwisu Krytycy.pl. Za zainteresowanie się programem zostanę wynagrodzony. Zgodnie z etyką blogvertisingu wyrażam własną opinię na temat opisywanego produktu.

Zarabianie na blogach umożliwiał serwis krytycy.pl, który dzisiaj przekształcił się w nowy serwis blogvertising.pl.

Na stronie głownej serwisu możemy przeczytać:

Blogvertising.pl to kanał marketingowy dostosowany do nowej rzeczywistości, w której klasycznym metodom reklamy coraz trudniej konkurować. Wokół blogów tworzą się społeczności entuzjastów danej tematyki. Umożliwiamy dotarcie do nich z przekazem, który oni będą podawać coraz dalej poprzez swoje sieci kontaktów.

Serwis ten umożliwia nad zarabianie na swojej działalności blogowej. Sponsor widget to forma reklamy, która w pasku naszego bloga wyświetla reklamy w formie graficznego banera o wymiarach 125×125 pikseli. Reklamę taką można znaleźć na największych amerykańskich oraz europejskich blogach. Patronat bloga to forma reklamy, która pozwala zbudować trwałą więż między firmą a blogerem. Video bits to forma reklamy, w której na swoim blogu będziesz mógł umieścić materiały wideo o określonej tematyce, którą reklamodawca chce rozpromować wśród blogerów. Sampling to nic innego jak przetestowanie określonego produktu oraz opisanie swoich opinii na prowadzonym blogu i tym samym dzielenie się nimi ze swoimi czytelnikami. Teksty komercyjne to forma reklamy, która polega na napisanie tekstu o określonej tematyce oraz umieszczeniu w nim linków do odpowiednich stron.

To wszystko oferuje nowy serwis, który jest pionierem jesli chodzi o taką formę zarabiania w polskiej blogosferze. Zobaczymy czy to przedsięwzięcie przyniesie pożądany sukces.

Comments

Martin

Muszę przyznać, że serwis mimo że dopiero co rozpoczął działalność robi wrażenie, ciekawe jednak czy ten pomysł wypali.

Reply
Arkadiusz Tobiasz

Na razie nie ma żadnych kampanii reklamowych, ale to dopiero kilka dni, jak coś się zacznie dziać, to na pewno coś tutaj skrobnę.

Reply

Leave a Comment

fourteen − 3 =