Odzyskiwanie danych jeszcze raz

Kilka dni temu pisałem o odzyskiwaniu danych, bowiem moja koleżanka straciła swoje dane wskutek awarii dysku twardego. Dzisiaj chciałbym jeszcze na chwilę powrócić do tego tematu. Otóż zaciekawił mnie ten temat i postanowiłem trochę poekslorować polski rynek jeśli chodzi o firmy zajmujące się tą działalnością.
Reklama Na Blogach To jest artykuł komercyjny napisany dla serwisu Krytycy.pl. Za zainteresowanie się programem zostanę wynagrodzony. Zgodnie z etyką blogvertisingu wyrażam własną opinię na temat opisywanego produktu.

Po żmudnych poszukiwaniach natrafiłem na firmę DataMax, której główną działalnością jest odzyskiwanie danych. Dlaczego akurat tą firmę wziąłem pod uwagę? Otóż firma już trzeci raz była laureatem konkursu Laur Klienta organizowanego przez przez Przegląd Gospodarczy oraz Gazetę Prawną.  Pracownicy tej firmy są także powoływani jako biegli sądowi w sprawach wymagających doświadczenia z zakresu Computer Forensics.

Zanim wybierzemy firmę, której będziemy chcieli zlecić odzyskanie danych oprócz ceny takiej operacji warto sprawdzić doświadczenie oraz pozycję jaką zajmuje na polskim rynku. Bowiem odzyskiwanie danych, to nie jest łatwa rzecz.

Comments

Arkadiusz Tobiasz » Archiwum » Blogvertising.pl: Skuteczna reklama na blogach

[…] czas temu napisałem na tym blogu dwa komercyjne teksty o odzyskiwaniu danych. Oznaczone były speyficznym logiem i tekstem: To jest artykuł komercyjny napisany dla serwisu […]

Reply

Leave a Comment

eighteen + two =