Skuteczne odzyskiwanie danych

Ostatnimi czasy, gdy mojej koleżance padł dysk twardy była załamana tym, że straciła bezpowrotnie swoje dane. Nic jednak mylnego, bowiem obecnie na rynku istnieje wiele firm zajmujących się odzyskiwaniem danych. O odzyskiwaniu danych głośno było, kiedy to polski raper Liroy stracił materiał, który nagrywał kilka miesięcy wskutek awarii dysku twardego. Udało się wtedy odzyskać w niemal 100% wszystkie dane.

Reklama Na Blogach To jest artykuł komercyjny napisany dla serwisu Krytycy.pl. Za zainteresowanie się programem zostanę wynagrodzony. Zgodnie z etyką blogvertisingu wyrażam własną opinię na temat opisywanego produktu.


Obecnie można odzyskać prawie wszystko. Spójrzmy na stronę jednej z firm (odzyskiwanie danych), która zajmuje się właśnie odzyskiwaniem danych. Wśród usług, które oferuje mamy odzyskiwanie danych z m.in:

  • dysków twardych,
  • płyt CD/DVD, dyskietek,
  • pendrive’ów,
  • pamięci Flash (karty pamięci do aparatów).

Jednak to nie wszystko, bowiem druga firma (odzyskiwanie danych), którą znalazłem w internecie oprócz odzyskiwania danych zajmuje się także skutecznym kasowaniem danych, tak aby nikt już więcej nie mógł ich odzyskać.

Ja właśnie poleciłem swojej koleżance, która miała na swoim dysku twardym pliki, z którymi nie chciała się rozstawać, aby po prostu znalazła firmę, która zajmuje się odzyskiwaniem danych i zaniosła do nich swój twardy dysk, a nuż wszystkie dane odzyska.

Comments

Arkadiusz Tobiasz » Blog Archive » Odzyskiwanie danych jeszcze raz

[…] dni temu pisałem o odzyskiwaniu danych, bowiem moja koleżanka straciła swoje dane wskutek awarii dysku twardego. Dzisiaj chciałbym […]

Reply

Leave a Comment

one × five =