Nowości na Naszej-Klasie.pl

Kolejny wpis o popularnym serwisie nasza-klasa.pl, w którym nie będę tylko narzekał na zmiany, które tam zaszły. Rozpocznę od miłej graficznej zmiany przy wyświetlaniu profilu danego użytkownika. Całość jest teraz na przyjemnym niebieskim tle. Reklamy również przeniesiono w dolny prawy róg i nie rzucają się tak bardzo w oczy jak były obok zdjęcia.

Kolejna sprawa również dotyczy wyglądu strony, a mianowicie wyglądu komentarzy do profilu. Wprowadzenie komiksowych dymków jest bardzo przyjemne dla oka.

Bardzo przydatną  nową opcją wprowadzoną przez twórców nk jest lista po lewej stronie na samym dole, która pokazuje naszych aktywnych znajomych (osoby, które aktualnie znajdują się na portalu). Wiele osób chwali sobie tą opcję. Uważam, że dobrym udoskonaleniem jej mogłaby być rozmowa z wybraną osobą z listy poprzez kliknięcie, coś podobnego do czata w Gmail’u.

Przywrócone zostały także przypomnienia, dzięki, którym możemy dowiedzieć się, co dzieje się na profilach naszych znajomych, a także na naszym profilu (czy ktoś dostał komentarz lub dodał komentarz do czyjegoś profilu, itp.). Opcja ta została wyłączona kiedy były problemy z serwerami nk. Miejmy nadzieję, że po włączeniu tej opcji problemy te nie wróci.

Ostatnią nowości, o której wspomnę w tym wpisie, to opcja wprowadzona stosunkowo niedawno, a pozwala ona na zobaczenie, kto podglądał nasz profil. Nasza-Klasa.pl zaczyna mi przypominać trochę portal fotka.pl, ale mam nadzieję, że to tylko luźne skojarzenia, które nigdy się nie urzeczywistnią.

Dzisiejszy wpis jest bardzo pobłażliwy dla tego portalu, jednak nadal uważam, że za dużo w nim reklam, no ale w końcu z czegoś muszą żyć.

Leave a Comment

20 − 18 =