Beta.Onet.pl – czas na zmiany

Od jakiegoś czasu można oglądać nową wersję popularnego polskiego serwisu onet.pl pod adresem beta.onet.pl.

Zmiany wprowadzone przez Onet bardzo mi się podobają. Strona jest przyjazna dla oka i stała się według mnie bardziej przejrzysta. W wersji Beta nowej strony zauważyłem tylko dwa boksy reklamowe! Mam nadzieję, że po wprowadzeniu tej wersji na stronie głównej to się utrzyma, bowiem reklamy te nie są agresywne i ładnie komponują się w całości strony.

Po prawej strony możemy zauważyć różne przydatne gadżetu. Tutaj warto się jeszcze zastanowić nad tym, co tak naprawdę powinno tam być. Pomysł z zegarem uważam za mało trafiony, bowiem jest ona w pasku każdego systemu operacyjnego. Z kalendarzem podobnie, nie wiem czy w podstawowej wersji powinno to być. Za to bardzo fajne jest zamieszczenie tam pogody dla wybranego miasta oraz aktualne kursy walut. Jeżeli komuś pasek z gadżetami się nie podoba, to może go zwinąć lub przesunąć na lewą stronę (domyślnie jest po prawej). Na duży plus zasługuje również to, że możemy zdecydować co się w tym pasku ma wyświetlać, a co nie.

Duże uznanie dla twórców wersji beta portalu onet.pl. Mam nadzieję, że testy skończą się jak najszybciej i ta wersja na stałe zagości na stronie głównej tego popularnego polskiego portalu.

Leave a Comment

20 + 3 =