LinkLift – czyli jak sprzedać linki na swojej stronie

Jeżeli masz stronę internetową możesz zastanowić się nad sprzedażą linków tekstowych, które będą wyświetlanie na naszej stronie. Taką usługę oferuje LinkLift – czyli internetowy system sprzedaży linków tekstowych.

Proces rejestracji jest bardzo prosty i szybki

Do swojego konta możesz przypisać wiele stron, które bezpośrednio po dodaniu czekają na autoryzację przez obsługę. Dopiero po akceptacji mamy dostęp do kodu, który odpowiada za wyświetlanie linków. Po umieszczeniu go w odpowiednim miejscu na stronie jest tzw. okres testowy, podczas którego wyświetlany jest jeden link tekstowy. Gdy testy przebiegną pomyślnie, to ustalana jest miesięczna cena umieszczenia na naszej stronie linku (zależna od PR, położenia linku itp.).

Teraz pozostaje nam tylko czekać, aż ktoś wykupi link tekstowy na naszej stronie. Wypłata możliwa jest, gdy uzbieramy na swoim koncie 60 zł. Oprócz tego po rejestracji dostajemy bonus w wysokości 60 zł na kupno linków tekstowych w serwisie. Niestety tylko część kwoty z bonusu idzie na zapłatę za link, a resztę musimy wyłożyć w własnej kieszeni.

LinkLift

Niemniej warto spróbować zarobić na linkach tekstowych.

Comments

Arkadiusz Tobiasz » Blog Archive » LinkLift – pierwsza wypłata

[…] czas temu pisałem o serwisie LinkLift, który oferuje możliwość zarabiania na linkach tekstowych, które są […]

Reply

Leave a Comment

one × one =